РубрикиБез рубрики

Супроти небезпек з Інтернету

ЄС та США започатковують Глобальний альянс проти сексуального насильства над дітьми в Інтернеті.

5 грудня у Брюсселі єврокомісар із внутрішніх справ ЄС Сесілія Мальмстрьом і генеральний прокурор США Ерік Холден взяли участь у конференції, присвяченій заснуванню Глобального альянсу проти сексуального насильства над дітьми в Інтернеті. Свою згоду щодо участі в альянсі дали 48 країн: 27 членів ЄС та 21 держава з-поза меж Євросоюзу. Україна також долучилася до цієї ініціативи.

Метою ініціативи є об’єднання зусиль осіб, відповідальних за ухвалення рішень по всьому світу, для виявлення та надання допомоги жертвам сексуального насильства онлайн та покарання винних у цих злочинах.

Цього року правоохоронні органи п’яти країн ЄС та США попрацювали разом над знищенням трансатлантичної мережі педофілів, а також заарештували злочинців і поширювачів зображень та відео жорстокого поводження з дітьми. І це не єдиний випадок — протягом останніх двох років унаслідок двох спільних поліцейських операцій, які координував Європол, вдалося заарештувати понад триста підозрюваних у злочинах проти дітей. Підозрювані були затримані у тридцяти країнах — від СЩА до Австралії. Серед заарештованих — вчителі та лідер бойскаутів.

Ці випадки засвідчили: ті, хто полює на дітей, діють по всьому світу та не зважають на кордони — і це та реальність, з якою ми зіштовхуємося і якій мусимо протистояти. Ці злочинці розглядають Інтернет як один з їхніх найцінніших інструментів. З одного боку, це той самий Інтернет, що спричинив революцію у нашому повсякденному житті та дозволив владним реформаторам та іншим об’єднатися по всьому світу; з іншого — він дозволив злочинцям широко розповсюджувати зображення та відео сексуального насильства над дітьми, залишаючись водночас невпізнаваними. І щоразу, як зображення або відео поширюється у мережі, жорстоке ставлення щодо дітей продовжується знову й знову.

Як зупинити ці жахливі злочини? Аби справді змінити ситуацію на краще та розв’язати цю всеохопну проблему, потрібно, щоб кожна країна активізувала власні зусилля, а також важливо удосконалити міжнародну співпрацю у цьому напрямку.

Відтак, країни-учасниці та країни, що приєднаються пізніше, отримають змогу розв’язати правові та практичні проблеми, аби покласти край цьому нещастю. Держави спільно працюватимуть над усуненням можливих юридичних лазівок, що використовуються поширювачами матеріалу, який містить зображення із насильством над дітьми, полегшать процедури ініціювання спільних транскордонних розслідувань поліцією відповідних злочинів. Окрім того держави, приєднуючись до ініціативи, зголошуються взяти на себе зобов’язання з проведення рішучої внутрішньої політики щодо боротьби проти випадків жорстокого поводження з дітьми за допомогою створення відповідних спеціальних правоохоронних підрозділів, а також організації широкомасштабної просвітницької інформації про небезпеки, які криються у всесвітній мережі.

 

Переглядів: 716
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua