РубрикиБез рубрики

Щоб було по-домашньому затишно

Створити у спецшколі домашню обстановку — саме таке завдання поставив перед собою директор Фонтанської середньої спеціальної школи соціальної реабілітації В’ячеслав Баранов.

«Більшість хлопчаків, що навчаються в нашій школі, були, по суті, позбавлені у своєму важкому дитинстві нормальної домашньої атмосфери, затишної оселі. І тому я вважаю дуже важливим створити в нашому навчальному закладі такі умови, щоб вихованці могли відчути цю атмосферу. У нас навіть створений спеціальний кабінет і запроваджений окремий навчальний предмет «Побут і економіка сім’ї», де наші підопічні часто вперше опановують навички нормального сімейного життя», — зауважує директор.

Зрозуміло, що навчальний заклад, який перебуває на держфінансуванні (а воно явно недостатнє, та й те нерегулярне), не має реальної можливості власними силами вирішити такі завдання. І тут приходять на допомогу друзі фонтанської школи, котрі розуміють всю важливість роботи, яку проводить цей заклад заради повернення «важких» підлітків до нормального життя.

6 грудня у Фонтанську середню спеціальну школу соціальної реабілітації голова Українського клубу Одеси Наталя Чайчук привезла цілу невеличку вантажівку усіляких речей, вельми потрібних для створення сімейної атмосфери. Книги і телевізор, килим і стільці, одяг, взуття та ще багато корисного і необхідного для школи та її вихованців було передано в дарунок. Серед подальших планів Українського клубу Одеси — привезти у Фонтанку піаніно, яке вирішили подарувати дітям одеські письменники, члени НСПУ. Цьому дарункові директор закладу В’ячеслав Баранов особливо радий. У школі є свій духовий оркестр «Хвиля», який неодноразово ставав лауреатом як міських та обласних фестивалів і конкурсів, так і всеукраїнських, навіть міжнародних. Піаніно, каже він, точно не стоятиме без діла, бо заняття мистецтвом і творчістю має надзвичайно важливе значення для соціалізації підлітків, які схибили із життєвої стежки. Пізнання світу прекрасного, безпосереднє долучення то творчості спрямовує енергію підлітків у позитивне річище, виховує їх, підвищує естетичні та етичні якості.

Наталя Чайчук твердо пообіцяла, що Український клуб Одеси й надалі допомагатиме фонтанській школі в її нелегкій роботі.

Олег ВЛАДИМИРСЬКИЙ.

 

Переглядів: 664
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua