РубрикиБез рубрики

Ще й не бралися, а вже оскандалилися

Державне підприємство «Національний проект «Ел Ен Джі Термінал» має намір провести 3—4 грудня тендери на довгострокові кредити, необхідні для створення інфраструктури постачання скрапленого газу в Україну, а також на виконання передпроектних та вишукувальних робіт.

Як повідомляється у «Віснику державних закупівель», держпідприємство має намір отримати щонайменше на сім років кредити у розмірі 160 млн євро і 61,95 млн євро. Кошти необхідні для виготовлення проектно-кошторисної документації, виконання підготовчих робіт та початкової стадії будівництва морської частини проекту. Виконавець передпроектних та вишукувальних робіт повинен передбачити будівництво й експлуатацію LNG-терміналу в районі міста Южного у два етапи.

Щоправда, ще й тендер не відбувся, а амбітний проект уже опинився у центрі гучного скандалу: іспанська компанія Gas Natural Fenosa заявила, що не знає людини, яка від імені компанії підписала угоду з Україною щодо управління консорціумом з будівництва LNG-терміналу на 1,1 млрд дол.

Таку угоду офіційно в присутності прем’єра Миколи Азарова та міністра ПЕК Юрія Бойка підписав голова Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів у понеділок.

«Gas Natural Fenosa не підписувала жодних контрактів щодо інвестування у LNG-термінал в Україні або щодо управління консорціумом з його будівництва... Ми категорично відкидаємо повідомлення, які курсували у медіа протягом дня», — сказано в офіційній заяві компанії.

Українська сторона зі свого боку наполягає, що угода була підписана. У середу Владислав Каськів заявив, що причиною заперечення з боку Gas Natural Fenosa є технічні неув’язки і що зараз тривають відповідні консультації.

Переглядів: 740
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua