РубрикиБез рубрики

Жертви знущань: сім із десяти

Декларація Високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон щодо Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками.

Насильство та жорстоке поводження щодня завдає шкоди жінкам будь-якого соціального походження. Щонайменше сім жінок з десяти по всьому світу зіштовхувалися із фізичним насильством у певний момент свого життя. Насильство не визнає жодних географічних, культурних, соціальних, економічних чи освітніх кордонів. Це феномен, що впливає на всі суспільства та приймає жахливі форми — від сексуального домагання до обрізання жіночих статевих органів, примусу до шлюбу та вбивства в ім’я честі. Цілком можливо, що насильство над жінками є найпоширенішим порушенням прав людини нашого часу. Насильство претендує на мільйони жертв щороку та викликає нестерпний фізичний та емоційний біль.

Ми маємо не лише допомагати у запо­біганні насильству; ми також повинні працювати над тим, аби надавати жінкам доступ до економічних можливостей, забезпечувати їх рівними умовами участі у громадському житті, скасовувати закони та практики, які продовжують дискримінувати їх. Ми маємо гарантувати, що рідні домівки, офіси, вулиці та школи безпечні для жінок і дівчат.

ЄС відданий ідеї стояти на чолі роботи у цьому напрямі. Ми зробили захист проти ґендерного насильства головною особливістю стратегії ЄС у сфері прав людини. Ми також розчистили шлях для більш тісної співпраці між ЄС та ООН з цього питання. Жінки і дівчата є особливо вразливими у конфліктних ситуаціях. З цієї причини ми надали пріоритетності діям поліції та військових місій ЄС із перешкоджання та боротьби проти ґендерного насильства. Наприклад, місія ЄС у Косово вже проводить розслідування випадків зґвалтування під час воєнних дій, а також зміцнює боротьбу проти торгівлі людьми. Окрім того, ЄС витрачає чотири мільйони євро з метою зменшення насильства над жінками у Єгипті.

Ліквідація та перешкоджання усім формам насильства над жінками та дівчатами є пріоритетною темою 57-ї сесії Комісії ООН зі статусу жінок, що відбудеться у березні 2013 року. ЄС працюватиме, аби гарантувати успіх цієї комісії.

 

 

Переглядів: 716
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua