РубрикиБез рубрики

Не купуйтеся і не продавайтеся!

Сексуальне рабство — й досі одна з актуальних проблем в Україні. Тільки за останній рік в нашій області виявлено одинадцять злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, та ліквідовано п’ять каналів постачання «живого товару» за кордон — переважно до Туреччини, Кіпру, Угорщини, Польщі та Німеччини.

«Дуже часто запрошення на високооплачувану роботу за кордоном прибиральницею, офіціанткою, танцюристкою або ж нянею дають злочинці, торговці живою плоттю, — застерігає начальник відділу карного розшуку у боротьбі зі злочинами в сфері торгівлі людьми ГУ МВС України в Одеській області Олександр Гринчук. — Треба бути насторожі, а вирішивши виїхати за межі батьківщини, перевірити документи в потенційного роботодавця. Однак і це не гарантує особистої безпеки в чужій країні. Як правило, злочинці дають подібні оголошення-пастки через мережу Інтернет».

Кримінальна схема така: жінка пого­джується на роботу гувернанткою (або танцюристкою, або…), а по прибуттю на чужину їй повідомляють, що вакансія вже закрита, та люб’язно обіцяють знайти їй хорошу роботи впродовж кількох тижнів, допомагають влаштуватися в готель. Натомість за кілька тижнів бідолашній виставляють рахунок за проживання, вимагають відшкодування збитків шляхом надання сексуальних послуг. Ще варіант: одразу відправляють до борделю...

За словами Олександра Гринчука, в подібні пастки найчастіше потрапляють мешканки області, одеситки ж більш пильні. Та в зоні ризику — кожна.

Олена МИЛОСЕРДНА.

 

Переглядів: 729
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua