РубрикиБез рубрики

Склад ВР має відображати волю виборців

Спільна заява Високого представника ЄС з закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон і Європейського комісара з розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле щодо парламентських виборів в Україні.

Після нашої першої заяви щодо виборів, які відбулися в Україні 28 жовтня, ми продовжували пильно стежити за підрахунком голосів, підбиттям підсумків волевиявлення та оголошенням зведених результатів.

Ми висловлюємо своє занепокоєння з приводу того, як відбувається післявиборний процес, що був затьмарений порушеннями, затримками у підрахунку голосів та браком прозорості у роботі виборчих комісій. Ці обставини додаються до відсутності реакції на недоліки та проблеми, що були раніше висвітлені в попередніх звітах ОБСЄ/БДІПЛ. Усі разом вони свідчать про погіршення у низці сфер, порівняно з попередньо досягнутими стандартами.

Порушення на виборах не можуть вести до самоза­спокоєння. Зважаючи на публічні запевнення, дані минулого тижня прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, щодо розслідування скарг, які надходили під час виборів, ми очікуємо на швидкі та рішучі дії уряду та інших відповідних органів державної влади, зокрема у напрямку розв’язання проблеми встановлення суперечливих результатів голосування у п’яти одномандатних виборчих округах. Ми також очікуємо, що це буде зроблено у діалозі з усіма політичними партіями, представленими у Верховній Раді, а також за допомогою приведення виборчого законодавства у відповідність до європейських норм і стандартів на основі Виборчого кодексу України.

Остаточний склад Верховної Ради України має відображати справжню волю українських виборців.

Ми залишаємося відданими нашому залученню до розбудови політичної асоціації та економічної інте­грації з Україною. Однак це потребує рішучих дій з боку українського уряду та парламенту, які були би спрямовані на консолідацію демократичних амбіцій країни, дотримання верховенства права, розв’язання проблем, пов’язаних із наслідками застосування ви­біркового правосуддя, а також на рішуче проведення судової та інших важливих реформ.

 

Переглядів: 762
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua