РубрикиБез рубрики

«Гарбузодевіль» у Міськсаду

Хеллоуїн — свято вампірів, відьом, привидів та іншої нечисті — відзначили і в Одесі. Посеред Міськсаду молодь, з розмальованими під різні чудовиська, обличчями, водила танок «Гарбузодевіль». Дійство об’єднало близько тисячі учасників і глядачів різного віку і професій. Ініціатором виступив творчий колектив Одеської кіностудії «Артель».

Щоб свято нечесті вдалося і щоб зберегти інтригу у глядачів, учасники Хеллоуїна перед початком арт-мобу «Гарбузодевіль» пішли репетирувати під колонаду Воронцовського палацу. Там же відбулося і перетворення звичайних людей на зомбі і монстрів. Розмалюватися їм допомагали професійні гримери — студенти театрального училища. Для них участь в арт-мобі «Гарбузодевіль» — не лише розвага, а й хороша практика. Руку майстра видно відразу! «Гример бачить, де і що доробити. А непрофесійний грим — це фарби, які одразу скоцюрблюються і відпадають. Грим має щільно прилягати до обличчя», — зазначила гример Ганна. Така практика студенткам «театралки» до вподоби: велика кількість учасників арт-мобу і глядачів, які бажали прикрасити себе різними пиками, дозволяла проявити фантазію і втілити багато різних образів. «Класно! Мені дуже сподобалося. Всі підходять: можна мені те зробити, або краще ось це… Підходять, аби порадитися. Я ще з таким не стикалася», — все ще не відійшла від вражень Ганна.

Найчастіше до дівчат підходили з проханням створити образ вампіра, зомбі або Фреді Крюгера. А деякі учасники арт-мобу, аби досягти бажаної схожості, навіть приносили фотографії улюблених персонажів. «Мене попросили намалювати з фільму Джокера, і я ось дивлюся і намагаюся повторити цей образ», — сказала одна з гримерів, зосереджено чаклуючи над хлопцем, який тримав фото монстра.

Головним героєм перфоменсу був, звичайно ж, величезний гарбуз. В основу сюжету покладено протистояння добра і зла. А на справді — це барвиста постановочна танцювальна війна безтурботних городян і війська вовкулаків, гарбузової нечисті у вогнянно-музичному супроводі в стилі хіп-хопу, — зауважив Павло, помічник хореографа.

«Гарбузодевіль» — це вже другий масовий вуличний захід від творчого колективу «Артель». Перший з них, присвячений закінченню літа, пройшов у вересні, біля фонтану Оперного театру. Нинішній арт-моб — не останній перформенс від творчого колективу Одеської кіностудії цього року. Наступні запальні танці заплановані на 25 листопада, — пообіцяв організатор свята Святослав Струтинський.

Іванна ДЕРЕВЯНКО.

 

Переглядів: 723
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua