РубрикиБез рубрики

Газету доставлятимуть вчасно

Шановні читачі! Як ми повідомляли у попередньому номері, у четвер керівництво Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта» запросило представників друкованих видань, щоб за «круглим столом» обговорити проблеми, які виникли останнім часом з доставкою періодики передплатникам, поінформувати про плани на майбутнє.

Отож, як розповів в. о. директора підприємства Сергій Ящук, з 1 жовтня на Одещині запроваджено нову систему сортування і доставки газет та журналів до поштових відділень. У підсумку, запевнили поштовики, це прискорить шлях друкованих ЗМІ до читачів. На жаль, у перші дні запровадження нової системи справді виникли певні накладки, виявилися недоліки. Спільними зусиллями редакцій і поштовиків їх буде усунуто, і надалі газета повинна надходити вчасно.

А з наступного року, розповів Сергій Володимирович, уся кореспонденція доставлятиметься у села ще швидше, адже якщо зараз її розвозять по поштових відділеннях тричі на тиждень, то із січня це робитимуть чотири рази, для чого вже закуплено кілька машин і ще планується при­дбання додаткового транспорту.

У свою чергу заступник директора Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з питань технології Сергій Блащицький пообіцяв, що за кожним фактом запізнення з доставкою газети чи недоставки примірника, а тим більше відмови у передплаті, буде проводитися ретельна перевірка. Відтак, якщо ви, шановні читачі, матимете нарікання, телефонуйте чи пишіть до редакції, і ми будемо й надалі відстоювати ваше право своєчасно читати видання, які ви передплачуєте.

Дякуємо вам, шановні друзі, за те, що ви разом з нами, просимо пробачення за певні незручності, завдані вам через затримку газети. Сподіваємося на порозуміння і, звісно ж, запрошуємо вас не зволікати з оформленням передплати на «Чорноморські новини» на наступний рік.

Принагідно вітаємо Наталю Іллівну Азарову, начальника відділу розповсюдження періодичних видань Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта», з державним визнанням її праці — нагоро­дженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

 

Переглядів: 776
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua