РубрикиБез рубрики

Чому спізнюється газета?

З доставкою передплатникам періодики й досі були проблеми, але до таких збоїв, як оце зараз, не доходило. Щодня до редакції телефонують десятки читачів і в режимі бойових зведень повідомляють: газету за суботу принесли аж у вівторок, обидва номери за тиждень отримали разом з багатоденним запізненням, четвергового випуску взагалі не принесли — на пошті сказали, що не виходив...

Люди, звісно ж, обурюються: вони заплатили гроші за товар і справедливо вимагають, аби його доставили за вказаною адресою і, що не менш важливо, доставили вчасно. Кому потрібна заста­ріла інформація? Хто, скажімо, вже після того, як відбулися вибори, читатиме опубліковані напередодні списки кандидатів чи анонсовані ними зустрічі?

Ми, працівники редакції, цілком розуміємо претензії чи й обурення наших передплатників. І, повірте, обурені не менше: хто ж, як не ми, найбільше зацікавлені у тому, аби наша газета своєчасно надходила до читачів, аби ми не тільки зберегли, а й зміцнили їхню довіру до нашого видання, а відтак і розширили коло тих, хто хоче отримувати «Чорноморські новини». Та далеко не все залежить від редакційного колективу. Система доставки-розповсюдження друкованої періодики — це парафія поштовиків. І в цій парафії, наскільки ми розуміємо, проводиться черговий експеримент-реорганізація, який і призвів до суттєвих збоїв з доставкою газет.

Оскільки ситуація справді набрала масового характеру (бо, як нам відомо, такі ж скарги від передплатників надходять і в інші редакції), буквально на сьогодні, четвер, Одеська дирекція «Укрпошти» запросила представників періодики на нараду з цього питання. Сподіваємося, спільними зусиллями нам вдасться повернутися до нормального режиму доставки видань читачам.

Сьогодні ж просимо вас, наші передплатники, вибачити за незручності, яких ви зазнали не з нашої вини. І дякуємо всім, хто повідомив про проблему.

Переглядів: 743
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua