РубрикиБез рубрики

КамАЗ як аргумент?

Об’єднана опозиція «Батьківщина» звернулася до президента Януковича з вимогою негайно зупинити терор, спрямований на фізичне знищення політичних опонентів.

«...У дорожньо-транспортній пригоді намагалися вбити кандидата у народні депутати Олександра Дубового, — йдеться у зверненні. — Як свідчать факти, ДТП було організовано за допомогою двох вантажівок, які перекрили обидві смуги автомобілю Дубового, внаслідок чого і сталася аварія. Сьогодні наш колега перебуває у реанімації».

Далі у заяві повідомляється про жорстоке побиття керівника Кіровоградського обласного виборчого штабу «Батьківщини» Валерія Кальченка. «Щодня наші обласні і районні штаби повідомляли про наростаючу хвилю бандитизму по відношенню до опозиційних кандидатів та активістів. Ще вчора нам здавалося, що вже досягнуто найвищої межі цинізму цієї влади проти політичних опонентів. Однак виявилося, бандитизм не знає меж. Бандитська влада породила метастази по всій країні. І сьогодні знову, так само як у 1990-і, на вулицях носяться смертоносні КамАЗи із завданням вбивати опози­ціонерів», — сказано у зверненні «Батьківщини».

Об’єднана опозиція вимагає від президента негайно дати команду Генпрокуратурі України, МВС, СБУ провести об’єк­тивне розслідування спроби вбивства кандидата у депутати Дубового, побиття керівника Кіровоградського виборчого штабу Кальченка та інших фактів фізичного насильства щодо кандидатів у депутати від опозиції та активістів. «А найголовніше, — йдеться у зверненні, — дайте команду вашим помічникам припинити незаконні брудні провокації проти опозиції... Зупиніть терор!»

Від редакції. За інформацією сайта «Бессарабія-інформ», кандидат у депутати Верховної Ради по 141-у мажоритарному округу з центром у Татарбунарах, самовисуванець Олександр Дубовий 23 жовтня постраждав у дорожньо-транспортній пригоді, що трапилася близько 4.00.

Аварія сталася на дорозі між селами Мирне і Шевченкове Кілійського району. Додому опозиціонер не доїхав якихось три кілометри. На зустрічній смузі стояла вантажівка з увімкненим дальнім світлом, і з-за неї раптово виїхала ще одна вантажівка зі сліпучим дальнім світлом, практично перегородивши дорогу автомобілеві Олександра Дубового.

Кандидат у народні депутати у важкому стані потрапив до Кілійської лікарні.

Того ж дня, за інформацією сайта http://bessarabiainform.com, працівники дорожніх служб терміново взялися за ремонт саме тієї ділянки дороги, на якій трапилося ДТП, що, на думку журналістів, більше схоже на «замітання слідів» злочину.

Слід зазначити, що Олександра Дубового називають реальним опонентом висуванцеві від влади. На його користь партія «УДАР» відкликала свого кандидата в цьому окрузі Ігоря Бе­лінського, а до цього на підтримку Олександра Дубового зняли свої кандидатури Ігор Галат та Анатолій Левченко.

Переглядів: 776
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua