РубрикиБез рубрики

Злива «чорних» агіток

Одеський обласний штаб партії «УДАР» заявляє, що в Одесі й області організовано масоване розповсюдження газет, листівок і плакатів з провокаційною і наклепницькою інформацією проти її кандидатів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі обласного передвиборного штабу партії, одесити знаходять продукцію «чорного PR» у своїх поштових скриньках, у дверях квартир і просто на порогах. «Причому матеріали мають відверто провокаційний і наклепницький характер — як проти партії, так і проти її лідера Віталія Кличка, — наголосив керівник обласного штабу Андрій Юсов. — Часто жодної інформації про замовників друку, чого вимагає закон, на цих газетах і листівках не вказано».

Юрист обласного штабу «УДАРу» Роман Бочевар уточнив, що однією з перших була поширена провокаційна листівка «Вони готові нас вішати! Зупинимо нацизм», на якій вказано логотип Партії регіонів. «За цією та іншими протиправними діями політичних опонентів нами подано 3 і 10 вересня відповідні заяви до Центрвиборчкому і до прокуратури Любашівського району Одеської області, на території якого їх особливо багато поширено», — сказав юрист. «Проте не знаємо, яким було реагування, — наголосив Роман Бочевар, — оскільки відповіді з райпрокуратури ми не одержали дотепер».

За його словами, нині відновлено масове поширення таких передвиборних «агіток», що змусило партію направити розгорнену скаргу за кількома видами агітаційної продукції проти партії «УДАР» до прокуратури Одеської області і ЦВК.

Переглядів: 731
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua