РубрикиБез рубрики

«Арт-туризм» для управлінців

Сьогодні в холі деканату державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася презентація виставки художніх робіт та виробів з кераміки в рамках проекту «Арт-туризм».

Проект «Арт-туризм» реалізується на Одещині з 1999 року. Його автор — Галина Лекарева-Нікітіна, член Національної спілки художників України, віце-президент Спілки мариністів Одеси, співавтор — Віктор Потеряйко, також член НСХУ і віце-президент міської спілки мариністів. Метою проекту є формування у людей творчого, а не споживацького ставлення до природи, сприяння розвитку екологічної освіти за допомогою образотворчого мистецтва.

Проект створений професійними художниками, які цілеспрямовано, понад 10 років, шукають і знаходять заповідні куточки Одещини та інших регіонів України, відвідування яких не передбачене загальновідомими і популярними туристичними маршрутами. Ці території, через різні обставини, вважаються сьогодні депресивними, однак, мабуть, саме тому постають перед очима художників у своїй первозданній, неповторній красі. Це і села, розташовані на берегах одеських лиманів, як-от Червона Коса, Маринівка, Лебедівка, Базар’янка, Єгорівка, і самі лимани — унікальні природні утворення, що мають дивовижні екологічні та цілющі можливості, і дика природа Придунав’я, і Жевахова гора, і скелясті береги острова Зміїний, й історичні пам’ятники в селах Петрівка та Ісаєве.

Під час презентації присутнім було представлено понад 60 художніх робіт, на яких зображено красу нашого краю.

Слід зазначити, що художні виставки, зустрічі з відомими громадськими діячами, політиками в Одеському регіональному інституті державного управ­ління відбуваються систематично, в рамках культурно-естетичного та національно-патріотичного виховання молоді. Подібні заходи формують людські цінності, що мають бути притаманними сучасному лідерові-управлінцю, підготовкою яких 17 років займається інститут. Його випускники, а їх уже понад 5,5 тисячі, обіймають ключові посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також у банківській, фінансовій та інвестиційній сферах. Саме завдяки якості освіти цей виш п’ять років поспіль визнається кращим серед ВНЗ гуманітарного профілю Одещини.

Переглядів: 689
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua