РубрикиБез рубрики

Допитливої вам молоді, професоре!

Рідні, друзі та колеги вітають доктора фізико-математичних наук, професора Валерія Тимофійовича Швеця з нагородженням його найвищою освітянською відзнакою — Петра Могили — за плідну наукову, викладацьку й організаторську роботу в царині вищої освіти України.

Валерій Швець — автор близько 200 наукових робіт з фізики конденсованого стану речовини, зокрема її екстремального стану, надрукованих у провідних журналах України, Росії та Західної Європи, трьох монографій, п’яти навчальних посібників. Викладачі і студенти Одеської державної академії холоду з приємністю і пошаною згадують працю Валерія Тимофійовича на посадах декана факультету базової освіти, проректора їхньої альма-матер.

Поважають Валерія Тимофійовича і в політичних колах нашого краю. Його ім’я — у числі тих, хто стояв біля витоків державної незалежності на зорі 1990-х, серед фундаторів Народного руху України на Одещині (очолював обласний осередок НРУ у середині дев’яностих років), серед осіб, які мають громадянську позицію і не зраджують їй.

Сьогодні Валерій Тимофійович Швець завідує кафедрою прикладної математики Одеської національної академії харчових технологій, розвиває науковий пошук, плекає нове покоління українських інтелектуалів.

Бажаємо вам, шановний Валерію Тимофійовичу, міцного здоров’я, допитливої студентської молоді, цікавих наукових пошуків і знахідок, талановитих послідовників, за якими майбутнє нашої держави!

Колеги, однодумці, друзі.

Від редакції. «Чорноморські новини» щиро приєднуються до цих привітань і зичать другові та авторові газети незрадливого здоров’я, професійного тонусу та нових цікавих знахідок у науковій та публіцистичній царині!

 

Переглядів: 735
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua