РубрикиБез рубрики

«Свобода» зцементує опозицію

Безпомильно можна сказати: більшість виборців України — з тих, що твердо визначилися у симпатіях до опозиційних сил й антипатіях до партії влади та її сателітів — дуже непокоїть питання, якою буде парламентська опозиція. Неможливо уявити її без Всеукраїнського об’єднання «Свобода», важко спрогнозувати, яким тоді буде парламент.

— Сьогодні наш рейтинг становить щонайменше 5—7 відсотків, тож нема сумніву у тому, що «Свобода» — серед п’яти партій, котрі потрапляють у Верховну Раду.

Про це сказав позавчора в Одесі член політради ВО «Свобода», заступник голови партії, кандидат в народні депутати Ігор Мірошниченко. Зустріч відбувалася у цілковито заповненій залі Одеського культурного центру. Люди прийшли, щоб послухати Олега Тягнибока, котрий у першій половині дня спілкувався з жителями Балти. Та, як повідомив, розпочинаючи вечір, представник одеської «Свободи», лідер партії Олег Тягнибок одразу ж з Балти терміново виїхав до столиці підписувати остаточні домовленості з керівниками об’єднаної опозиції. Натомість до Одеси прибув з Кіровограда Ігор Мірошниченко.

— Майже три тижні я перебував на Сході України. Далеко не завжди зустрічі проходили безперешкодно, часто вони відбувалися прямо на вулиці. Але скажу: я не очікував такої прихильної реакції від донеччан, луганчан. І я не бачив ніде людей, чиє життя покращилось би, як нас щодня переконують у цьому.

Ігор Мірошниченко виклав програму ВО «Свобода» «Своя влада, своя власність, своя гідність на СВОїй БОгом ДАній землі», з якою вона йде на вибори, докладно розповів про ті питання, які першочергово розглядатимуться спільно з об’єднанню опозицією у новому парламенті. Він запевнив: «Свобода» зцементує парламентську опозицію. А також відповів на численні запитання, яких виявилося більше, аніж реального часу, відпущеного на цю зустріч.

Насамкінець до присутніх звернувся ветеран війни, інвалід першої групи. Він сказав:

— Я воював за свободу, за краще життя. А що маю тепер? 15 років ходжу до влади, й нічого не можу добитися. Дуже прошу вас усіх: проголосуйте за вільне життя — проголосуйте за «Свободу», за те, щоби поліпшення таки настало у нашому житті. Я за це воював.

Вечір закінчився спільним виконанням українського Славня. Лунали гасла: «Слава Україні! Слава нації! Україна понад усе!».

Роман НІМЧИЧ.

 

 

Переглядів: 606
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua