РубрикиБез рубрики

Люди йдуть у Верховну Раду

Радикальна партія Олега Ляшка. Що це таке? Чергова зграя політиків, які витрясли з олігархів купу доларів, щоб пробитися до парламенту і затягнути туди ж своїх спонсорів? Цілком логічне питання. Зазирніть у виборчі списки будь-якої партії. Будь-якої, від лівої до правої. У першій десятці чи двадцятці ви обов’язково побачите прізвища тих чи інших політичних пенсіонерів, а поміж ними приховалися рідні і нерідні дітки Пінчуків, Ахметових, Коломойських чи Березовських. Політики розплачуються зі своїми спонсорами недоторканністю. Навіть останній злодій, вбивця, педофіл, сексуальний маніяк може стати повністю непідсудним.

І це далеко не все. Купивши парламентську фракцію і власний партійний квиток, олігархи купують не тільки власну безпеку, вони кладуть у свою кишеню майбутнє. Вони монополізують право розпоряджатися життям десятків мільйонів людей на покоління вперед. Вкравши завод, родовище корисних копалин, порт,  шахту і, насамперед, землю, вони привласнюють не тільки майно, а й долі  людей, що напряму залежать від заводів, портів чи землі. Це страшніше за кріпосне право.

Двадцять років української незалежності ті, хто називає себе професійними політиками, професійно торгували минулим, сучасним і майбутнім. Вони звикли солодко жити на відсотки з людожерства. Навіть ті з них, хто колись мав совість, вже не може відмовитися від шкіряних салонів «Мерседесів», від обідів в ресторані вартістю в десять середніх пенсій за чотири блюда, від взуття, що коштує стільки, скільки вчитель заробляє за три роки праці. І це дозволяють собі не тільки мільярдери, а й скромні депутати, в яких, згідно з деклараціями, нема жодних прибутків, окрім заробітної плати. І ті, хто називає себе опозицією, в розмірах марнотратства зовсім не поступаються владі.

Що робить добрий хазяїн, коли його кури чи кролі підхоплюють якусь чуму? Безнадійно хвора худоба винищується, а курятник чи кролятник дезінфікується, щоб винищити заразу навіть у землі і в стінах. Радикальна партія Олега Ляшка пропонує українцям не просто програму дій, а логіку елементарного самопорятунку. У виборчому списку радикалів не зустрінеш жодного політичного пенсіонера, жодного бариги-банкіра, жодного власника хоча б одного приватизованого підприємства чи земельного барона. Від номера один до номера двісті — це люди, що живуть у звичайних квартирах чи селянських домах, лідерів виборчого списку радикалів ви можете зустріти в електричці, трамваї, метро, в маршрутці.

№ 1 — Оксана Шевченко — проста провідниця, мати п’ятьох дітей з Кіровоградщини.

№ 2 — Андрій Лозовий — аспірант Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, молодий журналіст, який знає, що таке бути простою молодою людиною в країні, де майбутнє хочуть привласнити синки непростих людей.

№ 3 — Ксенія Сапунова — проста студентка, майбутня мати, яка зараз чекає  дитину.

№ 4 — Іван Ганзера — інвалід першої групи, сліпий співак, переможець конкурсу «Голос країни».

№ 5 — Роман Зуб — мер міста Щорса, перший переможець виборів від Радикальної партії Олега Ляшка.

Такі люди складають сто відсотків першої, другої, третьої, п’ятої, сьомої десятки. Це люди, які самі собою є правдою нашого життя, правдою, якої так не вистачає заскорузлій у своїй брехні Верховній Раді. І за свою правду, за правду сорока шести мільйонів українців вони готові взяти в руки вила. Їх неможливо залякати бізнесовими розбірками, їх неможливо спокусити допуском до дерибану державного бюджету, бо в них нема підприємств чи підрядних організацій. Вони не зрадять, бо в них є почуття сорому перед співвітчизниками. І цей сором, у велетенській країні з безмежно безсоромною владою є найгострішими вилами.

Інна МАРЧЕНКО.

 

Переглядів: 684
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua