РубрикиБез рубрики

«Жодного голосу охвістю»

На з’їзді Української платформи «Собор», який відбувся у Києві минулої суботи, ухвалене рішення про зняття виборчого списку партії по загальнодержавному багатомандатному округу. Це — прецедент в історії української політики.

Такий крок лідер «Собору» Павло Жебрівський пояснив: «Янукович і його охвістя йдуть до Верховної Ради, аби вирішити два ключові питання: продати землю і назавжди засісти в кабінетах на Банковій, щоб це були останні більш-менш реальні вибори. Це ключові загрози, які не залишають байдужими жодну людину в Україні. І ці загрози не примарні, а реальні».

Павло Жебрівський наголосив, що партія прийняла рішення не зніматися на користь конкретної політичної сили і додав: «Проте ми закликаємо не голосувати за Партію регіонів, за комуністів, за Королевську, бо вони готові сформувати антиукраїнську більшість. Хто готовий голосувати за «Батьківщину» — нехай голосує, за «Свободу» — нехай голосує, за «УДАР» — нехай голосує. Тут мають бути прийняті рішення відповідно до уподобань».

У заяві з’їзду, зокрема, зазначається, що «Собор» ще на початку виборчої кампанії зобов’язався зняти свій список з балотування: якщо на день Покрови, 14 жовтня, соцопитування не гарантуватимуть подолання виборчого бар’єру, то вона зійде з дистанції, щоб не відтягувати голосів від опозиційних партій, які мають реальний шанс пройти до Верховної Ради і стати там противагою «комуно-олігархічному охвістю, що висмоктує соки з України».

 

Переглядів: 747
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 25 грн.
  • на 3 місяці — 75 грн.
  • на 6 місяців — 150 грн.
  • на 12 місяців — 300 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua