РубрикиБез рубрики

З ініціативи Олега Ляшка спадщину оформлятимуть у сільраді

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко ніколи не ховається від людей і не з чуток знає про труднощі, з якими вони зіштовхуються. Доля однієї з таких проблем нещодавно вирішувалася у залі Верховної Ради. За наполяганням Олега Ляшка народні депутати прийняли закон, яким передбачається надання сільським і селищним радам права нотаріальних дій при оформленні спадщини.

До Олега Валерійовича постійно звертаються селяни, які скаржаться на те, що під час оформлення спадщини вони мусять по кілька разів їздити до райцентру, витрачати величезні кошти на послуги нотаріуса та БТІ. А іноді, через непідйомну суму, яку потрібно сплатити за оформлення спадку, люди просто кидають цю марну справу і залишають своє законне майно напризволяще.

«Сьогодні велика проблема на селі з оформленням спадку, — наголошує Олег Ляшко. — Людям доводиться роки витрачати на те, щоб отримати власність, яка їм належить по закону».

Як відомо, нині не в усі села ходить навіть транспорт, проте люди все одно змушені по кілька разів їздити за 30—50 кілометрів до районного чи обласного центру, щоб зібрати всі необхідні документи і належним чином їх оформити.

«Оцей зашморг, який накинули на шию наших людей — переоформлення спадщини за їхні ж гроші, — це взагалі можливо тільки в олігархічній державі, коли олігархи не платять податків, а людина, яка збудувала хату за свої гроші, вік у ній прожила, тепер, щоб переоформити цю хату на себе, має сплатити за неї тисячі гривень, — обурюється Олег Валерійович.

За його словами, проблема спустошення сіл напряму пов’язана з неможливістю оформити спадок.

«Ми дивуємося, чому в наших селах немає людей, чому в нас через кожне друге село — пусті хати, чому навіть ті, хто там їх купує, не можуть їх переоформити, — коментує Олег Валерійович. — Тому я і закликав депутатів проголосувати за те, що треба передати право нотаріальних дій сільським радам».

Олег Ляшко зазначив, що з прийняттям відповідного закону Верховна Рада виконала справу лише наполовину. Адже залишаються ще БТІ, яким люди повинні платити тисячі гривень за оформлення документації. Тому Ляшко пропонує усунути  БТІ від питання переоформлення спадщини, так само передавши ці повноваження сільським радам. Якщо Верховна Рада підтримає ці пропозиції Олега Ляшка при підготовці законопроекту до другого читання, це дозволить мільйонам людей заощадити величезні кошти при оформленні спадщини, яка їм належить.

Катерина ТКАЧЕНКО.

 

Переглядів: 993
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 25 грн.
  • на 3 місяці — 75 грн.
  • на 6 місяців — 150 грн.
  • на 12 місяців — 300 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua