РубрикиКультура

«Хвала тобі, співуча Україно!»

Під такою назвою 23 вересня в рамках благодійної культурно-просвітницької акції «Золота осінь миру-2012» відбувся концерт, який організували активісти Одеської обласної Ради миру.

Автор програми і ведуча заслужений працівник культури України Анна Розен провела присутніх у чарівний світ українськорї пісні й музики, розповіла про сторінки життя і творчості славетних українських композиторів і виконавців Дмитра Бортнянського, Степана Гулака-Артемовського, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Лисенка та багатьох інших.

Саме виконанням увертюри до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка розпочався цей чарівний вечір. Одеський фортеп’янний дует у складі заслужених діячів мистецтв АР Крим Ольги і Юрія Щербакових був високо оцінений глядачами. Арію Остапа з цієї ж опери натхненно виконав соліст Одеської філармонії Роман Пономаренко. Море оплесків заслужив наймолодший учасник програми, учень 9-го класу музичної школи ім. П. С. Столярського, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Микола Дребот, який виконав дві українські пісні. Безумовно, що у цього талановитого хлопця велике майбутнє у мистецтві. Органічно вписалася в програму молода поетеса Євгенія Заславська, яка запам’яталася своїми ліричними віршами «Ви знаєте, як пахнуть чорнобривці?» та короткими новелами на етичні теми.

Давній друг обласної Ради миру, народний артист України, професор музичної академії ім. А. В. Нежданової Анатолій Дуда делегував для участі в концерті свого талановитого учня Івана Одарченка, у виконанні якого прозвучали українські народні пісні «Стоїть гора висока» та «Діброва зелена».

Безумовно, прикрасою цього святкового вечора був виступ заслуженої артистки України, професора Одеської музакадемії Олени Стаховської — «одеського соловейка». «Якби я вміла малювать» і «Солов’їний романс» у її виконанні зачарували слухачів.

По закінченні концерту голова обласної Ради миру, Герой України Володимир Філіпчук тепло подякував і виконавцям, і глядачам, які разом приєдналися до прекрасного.

Заступник голови Ради миру, заслужений працівник культури України Тамара Сазонова запросила жителів і гостей Одеси на всі наступні концертні програми, які розпочалися в Міжнародний день миру 21 вересня і триватимуть до 21 жовтня.

Володимир ПАВЛІЧЕНКО,
член президії Одеської обласної Ради миру.

 

Переглядів: 922
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua