РубрикиСпорт

Золота баскетбольна осінь

Важливим етапом підготовки до сезону, крім тренувальних зборів, для кожної команди є ігрова практика, яка допомагає молодим баскетболістам апробовувати набуті звання. Саме такою перевіркою для одеських команд став турнір «Золота осінь», що проходив в ігровому залі СДЮСШОР №2 м. Одеси з 19 по 23 вересня.

Організатор змагань — Одеська обласна федерація баскетболу — зібрав п’ять юнацьких колективів 1996 року народження: три українських команди та гості з Росії і Молдови (СДЮСШОР №2-«Хімік», Одеська баскетбольна школа ім. О. Білостінного, БК «Азовмаш» (Маріуполь), БК «Хімки» (Московська область, Росія) та збірна клубів Молдови «Sportquest»).

Зважаючи на те, що практично всі команди знайомі за зустрічами на змаганнях різних рівнів, цей турнір став гарною перевіркою готовності наших юнаків перед стартом у Всеукраїнській юнацькій баскетбольній лізі та в Європейській юнацькій баскетбольній лізі.

Беззаперечним фаворитом у цих змаганнях були гості з Підмосков’я. Тож баскетболісти БК «Хімки» довели свою перевагу над суперниками на майданчику. Крім помітної переваги в зрості, російські спортсмени виявилися сильнішими від опонентів і фізично, і технічно, і тактично. Здобувши п’ять перемог у п’ятьох зустрічах, вони впевнено завоювали перше місце і головний кубок змагань.

— Ми провели велику предсезонну роботу, і, природно, вона принесла свої результати, — розповідає тренер БК «Хімки» Володимир Писарев. — Цей турнір дуже корисний. Він важливий як для нас, так і для українських команд. Ми змогли подивитися і порівняти рівень юнацького баскетболу в наших країнах. У нашій команді п’ятеро спортсменів із кадетської збірної Россії, але двоє через травми не змогли приїхати. Хочу відзначити, що два брати з одеської команди — Шнейдери — дуже талановиті і, як на мене, показали дуже високий рівень гри, нічим не поступаючись лідерам нашої команди.

Другими стали баскетболісти БК «Азовмаш», які програли лише переможцеві турніру. Третє місце — у господарів майданчика СДЮСШОР №2-«Хімік».

— Завдання перемогти — це установка на кожну гру, — каже Дмитро Шаламов, тренер СДЮСШОР №2-«Хімік». — Те, що багато чого не вдається, — це зрозуміло: початок сезону, не все ще награно до автоматизму, тренери вимагають грати за схемами, а це сковує імпровізацію гравців. Плюс двавлася взнаки втома після зборів. Але все це не виправдує ні гравців, ні мене як тренера. Втім, на цьому турнірі перед нами стояли, насамперед, навчальні завдання. Всі гравці команди проводять на майданчику однакову кількість часу, відтак до старту сезону всі гравці матимуть ігрову практику. Дуже добре після травми відновився Костянтин Шнейдер. Я очікував від нього такої гри до середини сезону, але він, пропустивши півроку через важкий перелом руки, добре виступив у усіх іграх. Добре виступили Вадим Шнейдер і Микита Каркищенко. На своєму рівні відіграли Віктор Бондаренко та Ярослав Амбросійчук. Я думаю, що до старту ВЮБЛ та ЕЮБЛ команда набере обертів.

Слідом за одеситами фінішувала команда «Sportquest», яка в останній день змагань обіграла аутсайдера нинішнього турніру ОБШ ім. О. Білостінного.

Завершенням «Золотої осені» стала церемонія нагородження, на якій призерів привітав директор СДЮСШОР №2 заслужений тренер України Борис Давидович Литвак (на знімку). Всі команди мають намір і надалі приїжджати в Одесу, якщо подібні турніри й надалі проводитимуться у нашому місті.

Олександр ШНАРЕВИЧ.
Прес-служба Одеської обласної федерації баскетболу.

Переглядів: 829
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua