РубрикиКримінал

Вбивства, катування, грабежі

Звіряче вбивство скоєно у ніч на вівторок у с. Новосільське Ренійського району. Від рук злочинців загинув голова місцевого сільгосппідприємства, одного з найуспішніших у районі, старший син господаря у важкому стані доставлений до лікарні.

За інформацією, поширеною у ЗМІ, на момент розбійного нападу батько з сином були вдома удвох — мати лежала в лікарні, молодший син поїхав до Ізмаїла. Саме він, повернувшись, і побачив понівечені тіла рідних. Батька рятувати було вже пізно, а життя брата тепер у руках лікарів.

Судячи з поранень, злочинці били своїх жертв і катували, зокрема з допомогою праски, досить тривалий час, кажуть правоохоронці. З будинку пропали коштовності, гроші, а також дві зареєстровані мисливські рушниці. Головна версія слідства — злочин з метою збагачення. За фактом вбивства і розбійного нападу порушено кримінальну справу.

Слід зауважити, що цей жахливий злочин у Новосільському майже повторив дуже схожий напад, який стався буквально десять діб тому в Любашівському районі. Тоді, у ніч на суботу, 1 вересня, у селі Новокарбівка до приватного будинку керівника фермерського господарства також вдерлися грабіжники, які мало не всю ніч били і катували підприємця та його дружину, вимагаючи віддати гроші.

Зі слів сусідів, злочинці, вочевидь, знали, що хазяйновита родина збирала кошти на новий автомобіль. Замордувавши жертв до напівсмерті (може, думали, що вже й вбили), грабіжники втекли. Не з пустими руками — з оселі зникли ціні речі, навіть деяка побутова техніка. Господар зараз перебуває на лікуванні в обласному центрі, стан дружини дещо кращий.

Ще одне вбивство, скоєне цими днями, правоохоронці розкрили по «гарячих» слідах.

Як повідомила прес-служба ГУ МВС України в Одеській області, у рамках оперативно-пошукових заходів правоохоронці затримали трьох жителів міста Котовська (раніше уже судимих), які 9 вересня на території Котовського лісництва в будинку лісника під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв завдали смертельних ножових поранень двом жителям Кодимського району. Надалі нелюди на автомобілі вивезли тіла вбитих на лісову дорогу і з метою приховання злочину підпалили транспортний засіб.

Переглядів: 3760
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua