РубрикиСпорт

Лише в Сумах та Кілії

Баскетбол у Кілійському районі завжди був одним з найпопуляр­ніших видів спорту, а тамтешня ДЮСШ постійно делегувала своїх кращих вихованців у юнацькі й дорослі команди — СДЮСШОР №2 та БК «Хімік». Подія, що відбулася напередодні нового навчального року, — відкриття сучасного баскетбольного майданчика, — дозволить місцевій молоді з іще більшим ентузіазмом займатися улюбленим заняттям.

Будівництво майданчика розпочалося ще в 2003 році, однак через фінансові труднощі ніяк не вдавалося його завершити. На допомогу прийшла Одеська обласна федерація баскетболу, й сьогодні спортсмени Кілії одержали у своє розпорядження прекрасне ігрове поле із сучасним покриттям. Варто відзначити, що подібних майданчиків лише два в Україні — тут, у Кілії, і в Сумах.

На відкритті спортивного об’єкта були віце-президент ООФБ Олексій Діберт, президент федерації баскетболу Кілійського району Володимир Боделан, бізнесмени, що брали особисту участь у будівництві і реконструкції майданчика, багато городян. Ну а головними гостями цього заходу, звісно ж, були юні вихованці місцевої ДЮСШ. Учасників церемонії привітали хлібом-сіллю. ООФБ подарувала спортивній школі набір тренувальних м’ячів. Після урочистої частини перерізали символічну стрічку — і настав час баскетболу.

Право першими випробувати новий майданчик надали чемпіонові Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги — команді БК «Хімік» з гравцями 1999 року народження. У зустрічі з вихованцями кілійської ДЮСШ підопічні Віталія Кузнецова продемонстрували свою майстерність і порадували вболівальників, що заповнили трибуни, цікавою і змістовною грою. Господарі намагалися гідно протистояти южненцям, та все ж поступилися іменитішим ровесникам.

— Ми вже багато років займаємося розвитком баскетболу. Діти і молодь люблять цей вид спорту, — розповідає президент федерації баскетболу Кілійського району Володимир Боделан. — Будівництво майданчика почали кілька років тому, але закінчити через фінансові проблеми ніяк не вдавалося. Я особисто звернувся до президента Одеської обласної федерації баскетболу Валерія Степановича Горбатка з проханням допомогти нам у цьому. Він з розумінням поставився до нашого прохання. ООФБ надала нам фінансову допомогу, і сьогодні ми урочисто відкрили цей сучасний баскетбольний майданчик. Щиро подякую Валерієві Степановичу за те, що він і вся федерація роблять для розвитку баскетболу на Одещині, зокрема і в нашому районі. Переконаний, що наявність такого сучасного майданчика ще більше залучить молодь до занять баскетболом і дозволить юним спортсменам удосконалювати свою майстерність.

Олександр ШНАРЕВИЧ.
Прес-служба Одеської обласної федерації баскетболу.

Переглядів: 763
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua