РубрикиБез рубрики

Острівець чуйності і доброти

У кабінеті №10 у Територіальному центрі надання соціальних послуг Приморського району майже завжди є відвідувачі. Сюди приходять інваліди, пенсіонери, люди, що потрапили у складні життєві обставини, щоб вирішити насущні питання: записатися на гаряче харчування, потрапити до перукаря, отримати талончик на відвідання лазні.

У цьому кабінеті панує атмосфера доброзичливості та поваги. Завідуюча відділенням грошової та натуральної допомоги Аліна Бойко та соціальні працівники Людмила Носова, Ольга Гриміт та Марія Чапір привітно зустрінуть відвідувачів, запропонують стілець, вислухають й обов’язково постараються допомогти. Для них соціальна робота — це поклик душі. Вони допомагають вирішувати бюрократичні питання, пов’язані з довідками і ходінням по інстанціях. Практично кожного підопічного тут знають в обличчя. Адже соціальна робота — це допомога тим, хто перебуває у кризових умовах, з якими людина не може справитися самостійно.

З письмовою вдячністю і проханням відзначити працівників кабінету №10 за хорошу роботу, сердечну уважність, чуйність та готовність допомогти ветеранам праці, учасникам Великої Вітчизняної війни, інвалідам звернулася до директора терцентру Людмили Регульської ціла група підопічних, серед яких — А.С. Кайданович, Є.Ф. Завгородній, Є.В. Коробіцина, М.Г. Дударев, Л.А. Денисова, Є.А. Ващенко, С.П. Лисий та Н.С. Ситник.

Коли люди вкладають у роботу часточку своїх щедрих сердець, це не зостається непоміченим. Твори добро й добром тобі відгукнеться.

Ольга ФІЛІППОВА.

 

Переглядів: 720
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua