РубрикиБез рубрики

Там нема міської метушні...

Тих, хто бажає долучитися до створення вільного відкритого простору, спрямованого на гармонійний розвиток як окремо кожної людини, так і суспільства загалом, хто поділяє ідеї екологічного будівництва та життя у відповідній громаді однодумців, хто втомився від міської метушні й скучив за свіжим повітрям та вільним життям у селі, запрошують до села Баранівка, що на Полтавщині, для участі у волонтерській програмі з втілення проекту «Дім у Баранівці».

Кожен, хто хоче навчитися будувати екологічно чисту оселю, насолодитися спілкуванням з природою (навколо мальовничі пагорби, сади, недалеко сосновий лісок і річка Псел) та однодумцями, може поїхати у це село на тиждень чи й місяць (у період з 25 травня до 21 вересня). Команда проекту обіцяє забезпечити харчуванням та проживанням (кілька місць у Домі і великі можливості з розташування власних наметів).

Час, кажуть, минатиме тут швидко, але й змістовно, адже можна буде навчитися зводити дім із солом’яних блоків, готувати страви різних країн світу, вирощувати городину, готувати консервації, освоїти шотландські танці та навички виготовлення м’яких іграшок, стати учасником пізнавальних тренінгів. Окрім того, буде нагода побувати у видатних місцях краю — Миргороді, Великих Сорочинцях, Диканьці та Опішні, що зовсім поруч.

Які вимоги до охочих долучитися до справи? Бути повнолітнім або приїхати разом з батьками, поділяти загальнолюдські цінності поваги та порядності, дотримуватися правил проживання у Домі (тут не вживають алкоголю та наркотиків, для паління відведене окреме місце, після 11-ї вечора панує тиша). І, звісно, слід бути готовим до спільної праці (дві зміни на день по 3 години, 5 днів на тиждень чи більше — за бажанням). Детальніше можна довідатися з сайта проекту http://www.baranivka.org/uk.

Переглядів: 637
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua