РубрикиБез рубрики

Компас показує на Лондон

За підсумками опитування, проведеного серед тисяч туристів популярним порталом TripAdvisor, Лондон названо кращим містом світу для відвідування у 2012 році.

«Столицю Сполученого Королівства визнано найкращим місцем для туристів найбільш компетентною у цьому питання групою — самими мандрівниками», — заявив офіційний представник порталу. За його словами, в міжнародному дослідженні взяли участь кілька тисяч осіб.

Успіх Лондона у «конкурсі привабливості» пов’язаний з великою кількістю подій міжнародного значення, які залучили і привертають до міста величезне число туристів. Це, зокрема, торішнє королівське весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон, заплановані на цей рік урочистості з нагоди 60-ліття правління королеви, а також XXX літні Олімпійські ігри.

Лондон обігнав у рейтингу 25 найбільш привабливих для туристів міст, у тому числі Нью-Йорк, Париж і торішнього переможця — Кейптаун. Список складений на основі десятків тисяч відгуків туристів, які оцінювали 440 напрямків по всьому світу.

До речі, буквально кілька років тому туристи називали той самий Лондон «смердючим, сірим і дорогим». А в рейтингу британських напрямків у 2010-у місто не входило навіть у трійку, поступаючись Единбургу, Брайтону та Йорку. «Столиця останнім часом була часто на слуху завдяки королівському весіллю, діамантовому ювілею королеви і, звичайно, Олімпіаді, і ми бачимо, яке задоволення від міста отримують туристи», —цитує «Дзеркало тижня. Україна» директора TripAdvisor Емму Шоу.

Як показало опитування, окрім значущих подій світового значення мандрівники відзначають також, що їх ваблять до Лондона театральні постановки та міські ринки. А в TripAdvisor додають: щоб насолодитися відпочинком у головному місті Великої Британії, зовсім не обов’язково бути мільйонером, оскільки тут достатньо захоплюючих безкоштовних розваг, чудових парків та архітектурних пам’ятників.

За Лондоном у рейтингу вишикувалися: Нью-Йорк, Рим, Париж, Сан-Франциско, Марракеш (Марокко), Стамбул, Барселона, Сієм Реап у Камбоджі та Берлін.

Цікаво, що серед європейських міст мандрівники назвали Прагу найпривабливішою у сенсі економії, а Барселону — з архітектурної точки зору.

Переглядів: 604
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua