РубрикиБез рубрики

Чим їм державний завинив?

До редакції надійшов лист від одесита Альберто Павлюка. Процитуємо його дослівно:

«У день річниці визволення Одеси, 10 квітня, я пішов прогулятися вулицями й площами нашого міста, зустрів багато знайомих одеситів і гостей, що приїхали на наше свято. Вітаючись, ділилися враженнями, і всі обурювалися виставленими на показ різнобійними прапорами й особливо — кількістю прапорів Партії регіонів, а також тими полотнищами з кривавим правителем, за влади якого було влаштовано Голодомор-геноцид українському народу. Ось тільки прапорів держави, на чиїй землі це відбувається і де проживаємо, себто України, не було видно. Одеський «уряд» чомусь про нього забув. Чому?

12 квітня 2012 р.»

Не тільки нашому шановному дописувачеві це впало в око. Справді, такого ще ніколи не бувало. Державний прапор встановлювали біля кожного будинку, не кажучи вже про різного роду заклади, установи, організації. А нинішнього 10 квітня, якщо деінде й висіли прапори, то тільки міський, «регіоналів» та червоний серпасто-молоткастий. З усього видно, була дана керівна вка­зівка: якщо таких полотнищ у наборі нема, то й Державний прапор вивішувати не бажано.

Принаймні того дня, їдучи трамваєм з площі Незалежності до залізничного вокзалу, я особисто побачила державні прапори лише на стінах «Стальканату» та сусідньої з ним загальноосвітньої школи. І ніде більше. Ніби й свято не свято.

Чому ж таке демонстративне ігнорування, неприязнь до Державного прапора незалежної України у наших місцевих горе-правителів, які в ній живуть, жирують, всякими правдами, а частіше неправдами багатіють і багатіють? Он і пан Костусєв так довго, аж до скандалу, упирався, аби не задекларувати свої статки, нерухоме майно. Знає, либонь, цей кіт, чиє сало з’їв. У державі Україні, не забуваймо.

Ну просто все українське місцевих можновладців дратує — і державна мова, й Державний прапор, і навіть невинна українська вишиванка викликають у них патологічну лють. Воліли б краще бачити довкруж сусідські косоворотки.

З приводу прапорів підкинула думку моя всюдисуща сусідка: а чи це не знак того, що в новій Конституції правляча коаліція вже визначила й новий державний прапор і, швидше за все, на кшталт партійного, «регіонального»? Чи ж не вирішили оце в Одесі 10 квітня влаштувати апробацію такій ідейці? Що ж, і таке можливе. На жаль, прихильників чи й провідників цієї ідейки в одеській владній верхівці більш ніж задосить.

Поліна АНАСКО.

Переглядів: 710
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua