РубрикиБез рубрики

Приклад, що надихає

Святкуючи своє п’ятиріччя, новий сучасний кінотеатр «Сінема Сіті» (торговельний центр «Середньофонтанський») запросив на урочистості наших уславлених чемпіонів з боксу братів Кличків. Та головною була навіть не зустріч, а фільм про них, створений німецьким режисером Себастіаном Денхардтом. Наша родина теж поїхала переглянути вельми цікаву кінострічку.

Дуже просто і доступно вона розповідає про Віталія та Володимира. Спочатку — про їхнє дитинство, юнацькі роки, далі — про спортивну кар’єру. Фільм ніби яскравий та легкий, але в ньому підказка: як прості українські хлопці без чиєїсь допомоги, великих грошей, лише власною наполегливістю і невтомною працею змогли досягти таких висот, що стали взірцем для молодого покоління, спортивним обличчям нашої держави.

Клички є гордістю не лише України, це спортсмени світового рівня. Пишаємося тим, що в нас є такі боксери. Фільм скінчився, але глядачі не розходилися, чекаючи на його героїв. І дочекалися. Що­правда, приїхати зміг лише Володимир, та це не затьмарило свята. Людей було море. Перший ряд одержав автографи після невеликої промови чемпіона і привітань кінотеатру.

Щаслива доля! Наші спортсмени зуміли досягти нечуваних висот, увесь світ — біля їхніх ніг. Скрізь побували, багато чого побачили. Їх не водили за руку, не вмовляли, все було досягнуто величезними зусиллями, працею, травмами, великою самоорганізованістю й дисципліною. Та навіть здобувши так багато, обидва Клички залишаються привітними, людяними, високоморальними. Це також приклад для кожного з нас.

Похід до кінотеатру не минув безслідно. Тепер мій молодший брат Микола не знімає боксерських рукавиць. Вдома на подвір’ї з татом облаштували ринг, і після уроків братик завзято гамселить «грушу». Гідний приклад є. А тепер треба повірити в себе, у свою мрію й набратися витримки. Шлях до вершин нелегкий, але можливий. Фільм це підтверджує.

Віктор ГУЛЬВАС,
учень 8-го класу
школи № 90 м. Одеси.

Переглядів: 712
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua