РубрикиБез рубрики

Маєте план підтримки громади?

Вперше на рівні області (та й вперше в Україні!) оголошено конкурс соціальних проектів, розроблених громадськими організаціями та творчими спілками Одещини, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету.

Цьому була присвячена прес-конференція, яку провела заступник начальника управління — начальник відділу взаємодії з інститутами громадянського суспільства управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Алла Орлова.

Мета конкурсу — залучення громадських організацій до розв’язання пріоритетних проблем Одещини, забезпечення прозорості й ефективного використання коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій та творчих спілок на виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Одеській області на 2012 — 2015 роки.

Проекти (програми, заходи), які подаватимуться для участі у конкурсі, мають стосуватися, скажімо, підвищення рівня доступу всіх мешканців області до медичних послуг належної якості. Йдеться, зокрема, про заходи, скеровані на протидію поширенню алкоголізму та тютюнопаління серед різних верств населення; пропаганду донорства крові; підвищення рівня обізнаності жінок про рак молочної залози та мобілізацію місцевих громад на вирішення проблеми раннього виявлення та лікування хвороби; пропаганду вакцинації як необхідної умови збереження здоров’я та життя дітей та як засобу упередження епідемій і спалахів інфекційних хвороб тощо.

Громадськість, через виписані й фінансово підтримані проекти, зможе посприяти й підвищенню якості та доступності освітніх послуг: впровадженню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій; організації якісного оздоровлення та відпочинку учнівської та студентської молоді; соціальній адаптації вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів; розвитку студентського та учнівського самоврядування; працевлаштуванню випускників навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; правовій просвіті та підтримці студентської та учнівської молоді; соціально-психологічній підтримці дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих ситуаціях; створенню сприятливих умов для впровадження сучасних освітніх технологій в навчально-виховний процес.

Чекають і на проекти, спрямовані на забезпечення культурних потреб особистості та пропаганду культурних і духовних цінностей. Тут важливими тамами є опіка над сільськими закладами культури; збереження та поповненні книжкових фондів бібліотек; залучення населення до національної культури і мистецтва; охорона та актуалізація культурної спадщини регіону; організація і проведення культурних та мистецьких заходів; розвиток краєзнавчого туризму; збереження нематеріальних культурних надбань; розвиток аматорського та професійного мистецтва; сприяння діяльності творчих спілок; підтримка обдарованій молоді; розвиток міжнародного культурного співробітництва.

Перевага, уточнили організатори, надаватиметься тим проектам, реалізація яких передбачена саме в районах Одеської області. Кошторис одного проекту не може перевищувати 50 тисяч гривень.

Конкурс буде оголошено 19 березня. Прийом заявок триматиме до 19 квітня.

Яна СТАСІНА.

 

Переглядів: 643
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua