Позичена врода

Нині в модних телепередачах стали звичайними сюжети про пластичні операції. Причому найчастіше зважуються на них молоді й доволі привабливі жінки. Скільки не намагалася, не можу зрозуміти: для чого це? Для чого так ризикувати своїм здоров’ям? Адже справді потворна зовнішність — то дуже велика рідкість. Хірургічне втручання заради порятунку — річ зрозу­міла і виправдана. Та навіщо йти на страждання, аби збільшити груди, губи, стегна? Хіба знаєш, як відреагує твій організм на якісь сторонні домішки? Все може обернутися тривалою недугою і навіть смертю.

Отже, позичена краса — річ небезпечна і, як на мене, абсолютно не варта уваги. Скажімо, будуть груди на два-три розміри більшими, то й що? Закохані чоловіки зразу вишикуються в чергу? Хіба кохають за розмір грудей чи губ? Скільки ідеально вродливих жінок так і не зазнали кохання, родинного щастя! І навпаки, маленькі, нічим не показні, з далеко не досконалими пропорціями бувають надзвичайно щасливими, бажаними.

Звісно, жінка завжди повинна бути доглянутою, повинна вміти гідно триматися, зі смаком одягатися. Та найцінніше — щоб вона була розумною, чуйною, доброю і самодостатньою. Впевнена: такій успіх у чоловіків гарантований. І не треба себе нівечити операціями задля позиченої вроди, наражаючись навіть на ризик смерті. Бо ніхто не може гарантувати відсутність ускладнень.

Навіть у випадку, коли скальпель попрацював на тверде «задовільно» («добре» у таких випадках не буває) і ви перша красуня, немає впевненості, що надалі силікон вас не турбуватиме. При збільшенні грудей обов’язково почне боліти хребет, оскільки нове навантаження на нього не розраховане. З роками загостряться зовсім непомітні сьогодні хвороби. Та й імплантати з часом вимагатимуть заміни. Знову біль, муки й чималі гроші. Навіщо це все? Краще згадайте мудреця: на запитання «Яка жінка найвродливіша?» він без вагань відповів: «Кохана».

Лілія РЕВУС,
лікар вищої категорії.

Переглядів: 857
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua