РубрикиБез рубрики

Приклад для наслідування, або Коли слова не розходяться з ділом

Нещодавно в 10-А класі Затишанського НВК був проведений урок-конференція на тему: «Екологічні проблеми нашого краю на сучасному етапі». Метою даного заняття було сприйняття глибокого осмислення екологічних проблем учнями.

Усі учасники конференції розподілилися на три групи, кожна з яких заздалегідь отримала своє завдання. Група, яку представляла Катерина Біюла, підготувала матеріал, пов’язаний з екологічним станом свого селища. Саме це питання вже декілька років діти розглядають на уроках основ здоров’я, зважаючи на ганебний стан справ у нашому населеному пункті у зв’язку з тривалим розташуванням поблизу колишнього складу з непридатними для використання мінеральними добривами та отрутохімікатами невідомого походження. Неодноразово з цієї проблеми навіть захищали роботи в обласному гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання, звертаючись таким чином по-дитячому до дорослих зробити все, аби лелеки сіли в їхньому селищі. Проте сьогодні зміст роботи був інший: Катерина з радістю доповідала про ті реальні справи, які сталися протягом минулого року щодо перезатарення та вивезення 300 тонн хімічних відходів. У роботі вона наводила конкретні факти, підтверджені фото- та відеоматеріалами, про те, як упродовж 2011 року зі складу до Польщі з метою повної утилізації небезпечні отрутохімікати нарешті були вивезені.

Для молодого покоління затишан це не легенди, а реальні справи, які роблять представники Партії регіонів. Дуже приємно, що діти знають прізвища цих людей, яким не байдужа доля України, розуміють, що в державі діє єдина команда, члени якої кожен на своєму рівні добросовісно виконує свої обов’язки. З вуст учениці звучали слова подяки Президенту України В. Януковичу, Прем’єр-міністру М. Азарову, міністру екології М. Злочевському, голові облдержадміністрації Е. Матвійчуку, голові облради М. Пундику, голові райдержадміністрації П. Шестопалюку. Та найбільше — О. Пресману, депутату обласної ради, завдяки якому загалом і була вирішена наша проблема — ліквідовано затишанський «міні-Чорнобиль». Адже Олександр Семенович особисто звертався до керівників держави та області, депутатського корпусу облради, начальників відповідних підрозділів, зумів переконати їх, що потрібно негайно рятувати життя людей, для чого потрібні були немалі кошти. Попри небезпеку для власного здоров’я, постійно відвідував склад, взявши таким чином під особистий контроль кожен етап вивезення небезпечних сполук. Звичайно, попереду ще нелегка робота: рекультивація усієї території колишнього сховища тощо, але головне те, що новий 2012 рік жителі зустріли з приємною новиною: «Отрутохімікати вивезено!»

Олександре Семеновичу, від імені жителів селища Затишшя хочу подякувати вам за те, що ви допомогли нам позбутися смертельного вантажу. Ви дотримали свого слова! Ви серцем і душею прикипіли до нашого Затишшя. Сьогодні я на уроках впевнено кажу дітям про те, що саме такі люди, як ви, змінюють життя в країні на краще. Завдяки вашій наполегливості, почуттю відповідальності перед людьми, які вас обрали, відбуваються радикальні зміни в державі. Я глибоко переконана, що саме такі господарі свого слова, як ви, мають на вищих рівнях відстоювати інтереси народу!

Олена ГРИГОРЕНКО,
старший вчитель Затишанського НВК,
«Відмінник освіти України».
Фрунзівський район.

 

Переглядів: 835
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua