РубрикиТочка зору

Зірки, що блищать, але не гріють

Під час інтернет-конференції «Вибори в Україні: політтехнології чи голос народу?», яка відбулася в ТІА «Вікна-Одеса», заступник голови центрального виконавчого комітету партії «УДАР Віталія Кличка» — керівник регіонального департаменту Володимир Курінний на запитання «Чи можете ви проаналізувати й оцінити роботу людей, які нині сидять на Думській?» відповів, що «нинішня міська влада — це непорозуміння в історії Одеси».

На запитання ж про п’ятірку найавторитетніших і найпопулярніших політиків в «УДАРі», крім братів Кличків, Володимир Курінний відповів: «Авторитетних молодих політиків в «УДАРі» дуже багато. Але не всі вони відомі в усій Україні. І я не вважаю це якимось негативом. Багато політиків, які «світяться» на численних ток-шоу Шустера або Кисельова, вже добряче набридли українцям. Вони багато говорять уже чимало років, а ситуація не змінюється. Ми хочемо оновити українську політику. І саме партія «УДАР» приведе нових, інших політиків, які не будуть схожими на сьогоднішніх. А тому я радий, що в «УДАРі» нема великої кількості «розкручених» політичних «зірок». На жаль, але українські політичні «зірки» навчилися добре блищати, але гріти вони не можуть. У нашій партії молода і професійно сильна команда. Це лідери регіональних організацій, спеціалісти в різних сферах, депутати місцевих рад. Незабаром ми презентуємо команду «УДАРу», і виборцеві за неї не буде соромно».

Переглядів: 933
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua