РубрикиНа Думській

Лікарня — з дозволом. «Родина» — без Бовбалана

На позачергову сесію депутати Одеської міської ради зібралися з єдиною метою: щоб дати дозвіл на відведення землі під будівництво лікарні швидкої допомоги.

Порушення цього питання Олексій Костусєв пояснив: обранці громади занепокоєні тим, що будівництво лікарні швидкої допомоги в Одесі ще не почалося. З часу підписання угоди між інвестором проекту Аднаном Ківаном та одеським міським головою минуло вже півроку. Причина застою, вважають депутати, у тому, що Держкомзем вимагає акта відведення землі, хоча за законом, якщо цільове призначення не змінюється, досить провести інвентаризацію технічної документації і можна приступати до будівництва. З самого початку виділити ділянку землі передбачалося на підставі технічних документів про право власності та інвентаризації майна міської клінічної лікарні № 10. Але за півроку, що збіг з часу прийняття цього рішення, з’ясувалося: за цими документами розпочати будівництво неможливо. Олексій Костусєв обурився тим, що земельне питання вирішується так довго, і звинуватив у цьому свого заступника Олександра Орлова.

Депутати 98 голосами «за» підтримали рішення про надання лікарні дозволу на опрацювання проекту щодо відведення земельної ділянки площею 5,39 га за адресою вул. Маршала Малиновського, 61а, у постійне користування, для будівництва лікарні швидкої допомоги.

Міський голова впевнений, що таке рішенням дозволить отримати всі необхідні узгодження: від Держкомзему, екологічної служби, управління архітектури та містобудування, земельної комісії. На обговорення чергової сесії міської ради, яка запланована на 28 лютого, можна буде винести проект землевідведення під лікарню. Якщо все зробити оперативно, вважає Олексій Костусєв, вже з 1 березня можуть розпочатися будівельні роботи.

Нагадаємо, сирійський підприємець Аднан Ківан під час публічного підписання угоди, яке відбулося торік 8 липня, пообіцяв: лікарня буде збудована за 20 — 22 місяці, ще 11 місяців знадобиться на те, щоб оснастити її необхідним обладнанням. Лікарня має бути збудована і передана у повну власність міста як компенсація за виділення землі під забудову на території колишнього санаторію «Росія».

Але заявленим пунктом порядку денного сесійне засідання не вичерпалося. Депутат Сергій Бовбалан подав заяву про вихід з партії «Родина», яку зачитав секретар міської ради Олег Бриндак.

Сергій Бовбалан, один із найактивніших депутатів цієї фракції, пояснив свій крок тим, що не згоден з Ігорем Марковим щодо конфлікту на ринку «Північний». Він зазначив у розмові з журналістами, що має намір залишитися позафракційним депутатом, тоді як Ігор Марков вважає, що «бунтівник» взагалі повинен скласти депутатські повноваження.

Ольга ФІЛІППОВА.

 

Переглядів: 4184
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua