ЗАМЕРЗАЄМО!

Як ми вже повідомляли в попередньому номері газети, з понеділка у кабінетах редакції, і не тільки нашої, стовпчик термометра опустився нижче нульової позначки. «Глючить» офісна техніка, позамерзала вода в чайниках, пляшках, які тримали для поливу квітів. Теплолюбні кімнатні рослини загинули...

Через такі екстремальні умови не вийшов четверговий номер газети «Юг». Ми, замерзаючи (без верхнього одягу та рукавиць холод вмить проймає до кісток), все ж підготували номери і на четвер, і на суботу. Але сьогодні змушені звернутися до вас, наші дорогі читачі, поставитися з розумінням до ситуації, а відтак не ображатися на те, що наступного четверга газета не вийде. У приміщенні видавництва, яке всілякими способами зазіхає і на кабінети редакції (наступного тижня нас чекають два судові засідання з цього приводу), вже частково розморожено опалювальну систему, виключено подачу води, і через це, даруйте за натуралізм, навіть у туалет сходити неможливо.

Отак, мовчки, «без тиску на свободу слова» обласна влада Одещини може закрити рота одразу цілій низці обласних газет, бо ж у приміщенні працює з десяток видань. Серед ЗМІ, які сьогодні виморюють холодомором — «Вечерняя Одесса», «Юг» і «Чорноморські новини», — найстаріші газети, у яких, повторимося, обласна рада руками свого комунального підприємства «Чорномор’я» ось уже п’ятий рік намагається відібрати редакційні приміщення. Законним чином не виходить — вирішили, мабуть, виморозити...

Редакції газет звинувачують у якихось неймовірних боргах — і це також предмет судового розгляду. Бо видавництво, бач, вирішило, що саме воно встановлює тарифи, від власної стелі придумані. Обґрунтовані платежі за спожиту електроенергію та інші комунальні послуги редакції платять, і то ще питання, куди «Чорномор’я» тратило наші кошти, якщо підтвердиться інформація про сотні тисяч боргу перед організаціями, що надають ці послуги. Але то тема дещо іншої розмови.

Сьогодні ж, крім іншого, хочемо подякувати колегам-журналістам з електронних ЗМІ, а також з телеканалів «Новая Одесса», «Круг» та «ОНТ», які допомогли привернути увагу до умов праці, створених керівництвом КП «Видавництво «Чорномор’я» не тільки нам, журналістам, а й власним працівникам. (До речі, цього холодоморного тижня директора видавництва в замороженому приміщенні ніхто із тих, з ким доводилося спілкуватися, не бачив).

Дякуємо також депутатові Одеської обласної ради від «Батьківщини» Сергієві Веселову, який учора, в п’ятницю, під час сесії облради звернувся з депутатським запитом на ім’я голови облради, а також всім обранцям, які підтримали цей запит. У ньому, зокрема, сказано:

«До мене як депутата обласної ради звернулися з листом редактори газет «Чорноморські новини», «Вечерняя Одесса» та «Юг» з проханням розібратися в ситуації, що склалася у приміщенні комунального підприємства обласної ради «Видавництво «Чорномор’я», де цими днями, як випливає з листа,  розморожено опалювальну систему, службові приміщення не опалюються, людям доводиться працювати при мінусових температурах в офісах.

Автори листа зауважують: «Виникає цілком резонне запитання: що це — безгосподарська халатність, а відтак невідповідність керівника КП посаді, на яку його делегувала обласна рада, чи свідоме створення нестерпних умов роботи з метою виживання неугодних ЗМІ?»

Враховуючи вищевикладені факти, з метою вирішення даного питання та відновлення порушених прав співробітників названих редакцій та самого КП «Видавництво «Чорномор’я» на право праці в нормальних умовах, керуючись ст.ст. 10 — 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу створити депутатську комісію з перевірки діяльності КП «Видавництво «Чорномор’я»».

Ось таким був для нас тиждень, що минув. До зустрічі на сторінках «Чорноморки» наступної суботи!

Колектив
«Чорноморських новин».

Переглядів: 2069
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua