РубрикиБез рубрики

Аркадія у вогні

Ранок 19 січня в Одесі розпочався з резонансної пожежі: у самому центрі Аркадії спалахнув елітний нічний клуб-ресторан «Ассоль».

Як поінформувало управління МНС в Одеській області, о 08.47 на центральний пульт зв’язку надійшло повідомлення про пожежу в нічному клубі «Секрет», розташованому в центрі Аркадії. На момент прибуття перших пожежно-рятувальних підрозділів, вогонь охопив і розташовану впритул будівлю ресторану «Ассоль». Пожежі присвоїли підвищений номер виклику. Площа загоряння сягала 200 кв. м, причина пожежі і сума збитку уточнюються.

До місця події оперативно прибули шість пожежно-рятувальних відділень: 10 автомобілів основної і спе­ціальної техніки, 6 автоцистерн, автомобіль рукавний, спецавтомобіль «Валдай», мотопомпа та інші засоби. Однак врятувати будівлю не вдалося. Варто підкреслити, що ресторан, який нагадував великий корабель, був збудований з деревини, впритул до нього розташовані інші розважальні заклади — все це дуже ускладнювало роботу пожежників.

На місце події виїхав і начальник головного управ­ління МНС України в Одеській області Володимир Боделан. «Оскільки це заклад дерев’яний з пластиковими перегородками — вогонь швидко поширився. Небезпека полягала ще й у тому, що поруч розташовано багато інших закладів, і тільки завдяки оперативним діям рятувальників вдалося уникнути розповсюдження вогню на сусідні будівлі». Керівник відомства підкреслив, що у рятувальників виникла проблема з водою, тож її довелось підвозити з пожежного гідранта, який аж за кілометр», — зазначив фахівець.

Цікаво, що напередодні, 18 січня, там же, в Аркадії, була спроба підпалу ресторану «Стронг-Хаус». Осередок загоряння вдалося швидко локалізувати, дотла згорів лише торговельний павільйон, розташований у безпосередній близькості до ресторану. Той факт, що вже наступного ранку вщент згоріли ще два клуби — «Ассоль» і «Секрет», наштовхує на певні думки. З’являється дедалі більше прибічників версії про те, що пожежі в Аркадії — це організований переділ власності. Ходять чутки, що це продовження минулорічної спроби переділу бізнесу з боку представників одеської влади. Тоді деякі підприємці втратили свої об’єкти торгівлі, а власники великих клубів начебто «домовилися». Є інформація, що не так давно власникам «Ассолі» пропонували продати заклад за ціною, яка їх не влаштовувала. Якщо ці чутки мають підґрунтя, підпал — ніщо інше, як намагання провчити незговірливих бізнесменів та показати решті непоступливих, що і їх може спіткати.

Що ж до ресторану «Стронг-Хаус», то порівняно із «Секретом» та «Ассоллю», від пожежі він майже не постраждав. За словами його співробітників, інспектор МНС, який працював на місці, встановив попередню причину займання як «умисний підпал». Тут варто згадати, що ресторан «Стронг-Хаус» конфліктував зі скандально відомим  клубом «Е-Moscow», адже той самовільно відітнув частину пляжу, на законних підставах орендованого власником «Стронг-Хауса». Нагадуємо й те, що «Е-Moscow» самовільно звів майданчик прямо на воді пляжу «Аркадія» і, незважаючи на протести прокуратури, пропрацював без документів весь літній сезон 2011 року. Існує думка, що все це відбувалося завдяки негласній підтримці мерії.

Звісна річ, власники інших закладів в Аркадії вкрай занепокоєні такими подіями.

Людмила СЕРГІЄНКО.
Фото ГУ МНС України в Одеській області.

Переглядів: 751
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua