Скандал у «Сегодня»: вчора і сьогодні. А завтра?

Головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужву звільнено з посади, а генеральний директор видавничого холдингу «Сьогодні мультимедіа» Олена Громницька написала заяву «за власним бажанням». Про це йдеться у заяві наглядової ради видавничого холдингу «Сьогодні мультимедіа», зробленій за результатами внутрішнього розслідування скандалу, який спалахнув у колективі газети «Сегодня» («ЧН» про це повідомляли 10 грудня).

У заяві зазначається, що розслідування, яке тривало з 13 грудня по 17 січня, показало необхідність підвищення прозорості ухвалення рішень всередині «Сьогодні мультимедіа», але cистемних порушень не виявлено. (Нагадаємо, екс-редактор газети та частина співробітників звинуватили Олену Громницьку в запровадженні цензури та корупційних схем).

І все ж, наглядова рада скористалася своїм правом та ухвалила рішення про зняття з посади головного редактора газети «Сегодня» Ігоря Гужви та припинення трудових відносин з ним. «Це рішення продиктоване підтвердженою незгодою Ігоря Гужви з підходами наглядової ради до подальшого розвитку компанії, до впровадження принципів колегіальності, відкритості і прозорості в процеси ухвалення рішень. Крім того, Ігор Гужва зайняв деструктивну позицію стосовно видавничого дому та видання», — йдеться у заяві.

У документі повідомляється також, що наглядова рада ухвалила рішення задовольнити прохання Олени Громницької про звільнення з посади генерального директора «Сьогодні мультимедіа» за власним бажанням. «Ми з повагою ставимося до рішення пані Громницької, хоча і шкодуємо за ним, оскільки звинувачення, висунуті на її адресу, в ході розслідування не підтвердилися. При цьому видавничий холдинг показав стійку й позитивну динаміку зростання економічних показників у вересні — грудні 2011 року», — наголошує наглядова рада.

Як повідомила «Телекритика», частина колективу газети «Сегодня» протестує проти звільнення Ігоря Гужви з посади, називаючи таке рішення «актом розправи над головним редактором газети за виявлену ним принципову позицію з відстоювання інтересів трудового колективу і за боротьбу з корупцією та цензурою в газеті». Сам Ігор Гужва заявив про намір оскаржувати своє звільнення. А тим часом Олена Громницька звернулася до суду з позовом на Ігоря Гужву, дії якого, вважає, завдали шкоди її честі, гідності та діловій репутації.

Схоже, після проведеної перевірки скандал навколо газети «Сегодня», яка, нагадаємо, належить Рінату Ахметову, набирає нових обертів.

 

Переглядів: 971
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua