Київ — Будапешт. Зустріч в Одесі

Міністри України та Угорщини оголосили про співпрацю. В Одесі пройшов дводенний українсько-угорський бізнес-форум. У рамках заходу відбулося двостороннє підписання протоколу про пріоритети співпраці. Задіявши банківську систему угорської сторони, Одещина сподівається розвивати виноробство та приводити до ладу каналізаційні стоки.
Про що ще домовилися дипломати?
Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк і міністр національного розвитку Угорської Республіки Тамаш Феллегі відкрили дводенний українсько-угорський бізнес-форум, учасники якого обговорили ключові питання співпраці між країнами-сусідами та ознайомилися з інвестиційними можливостями регіонів двох держав.

«Географічне і територіальне розташування наших країн дає можливість розвивати транспортну систему (як сухопутну, так і водну), стати надійними країнами-транзитерами, поліпшувати туристичну інфраструктуру тощо — поділився думками Микола Присяжнюк. — Дуже важливою є співпраця у сфері сільського господарства».
«Ми створимо політичні умови для того, аби вдвічі збільшити товарообіг між нашими державами. Також ми зробимо спільні кроки до зміцнення зв’язків у сфері інвестицій, посилимо акцент на співпрацю в галузі транспорту та енергетики», — зазначив зі свого боку Тамаш Феллегі.
Як зауважив угорський міністр, торік в їхній країні змінився уряд, а разом з тим і стратегічний напрямок, в основі якого тепер лежить політика «відкритість на схід»: Україна, Росія, Китай. Щоб співпраця між країнами просувалася вперед, задіяно серйозні політичні й адміністративні ресурси. За словами Тамаша Феллегі, за останні вісім місяців товарообіг між Україною та Угорщиною збільшився на 38%. «Згідно з угорськими статистичними даними, прогнозований зовнішній товарообіг до кінця року складатиме 3,5 мільярда доларів. Що ж до запланованих інвестицій в Україну, то зараз важко назвати точну цифру. Швидше за все вона сягне мільярда доларів. І це досить хороший показник», — вважає угорський міністр.
Ці цифри попередні, і за ефективної співпраці в транспорті та енергетиці вони можуть збільшитися. Зі свого боку, Україна продовжує нарощувати експорт зернових і соняшникової олії до Угорщини. Угорщина ж імпортує в Україну продукти харчування, фрукти та овочі.

Іванна ДЕРЕВ’ЯНКО.

Переглядів: 877
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua