Випробування загартовують

Шановні наші друзі-читачі!
Повірте, хто найбільше зацікавлений, аби «Чорноморка» коштувала якнайдешевше, — то сама редакція. Ми дуже хотіли б, щоб кожен, без особливих втрат для його бюджету, міг передплатити нашу газету на весь наступний рік. І щоб коло читачів «Чорноморських новин» ставало дедалі ширшим.
Утім знаємо й про те, які нині в людей статки. Більшості з їхніх заробітків чи пенсій вистачає хіба що на їжу, ліки та квартплату, а хтось і взагалі змушений обмежувати себе в найнеобхіднішому. На жаль, такі реалії. І що завтра настане «цвєтущая жізнь» — теж годі сподіватися. Все ж бо влада робить навиворіт: купка багатіїв з кожним днем іще більше багатіє (нині ці товстосуми здатні всіх нас разом з бебехами купити), а «пересічного» українця уже так обсікли-обтесали, що він — хто молодший — думає, як би куди у світи на заробітки вибратися, кому 40 — 50 — як би до пенсії дотягнути, а ті, хто удостоївся тої державної подачки, — як на неї відміряного віку дожити. Тим часом Микола Янович обіцяє собі й обіцяє: не всі, каже, реформи запустили, а як запустимо — Європу переженемо. Тільки знову ж таки: на кого запрацюють ті реформи? На простий люд, а чи, як досі, на вітчизняних олігархів?

Та не про них ця розмова, бо їм і до української справи, а тим більше до української газети діла нема — у них свій клопіт. А у нас — свій. Знаємо, що передплатна ціна на «Чорноморські новини» висока, особливо, якщо порівнювати її з тими газетами, які отримують багатомільйонні дотації з бюджету або від «добрих дядечків», котрі перетворюють видання на кишенькові рупори у своїх чорних війнах за мізки виборців, за доступ до державних крісел і ресурсів. Для нашої ж «Чорноморки», яка, попри всі труднощі, намагається доносити до читача об’єктивну і різнобічну інформацію, котрої не знайдеш у тотальній більшості одеських ЗМІ, дуже важливим джерелом надходжень є, власне, кошти від передплати (бо, як знаєте, вже й у роздрібну мережу «Горпреси» нас не пускають). Так, 180 гривень — сума чимала. Але цих грошей (а з них частина залишається поштовикам за доставку газети) заледве вистачатиме на оплату поліграфічних послуг та податків, та й то за умови, якщо «реформи» не спричинять і їхнього здорожчання.


Звісно, перекладати весь фінансовий тягар щодо збереження «Чорноморських новин» на плечі лише читачів наш колектив не має ні найменшого наміру. Повірте, ті, хто залишився у цей час в газеті і з газетою, пішли на великі пожертви і самопожертви (і це не гучні слова).


Ми продовжуємо пошук рекламодавців та меценатів, і щиро дякуємо всім тим, хто в такий спосіб підтримує єдину обласну українську газету Одещини. Ми шукаємо й інші можливості для фінансового виживання, певна річ, такі, які дозволять зберегти саме українську газету (і за формою, і за змістом). Але для нас дуже важливо, щоб кожен з вас, наші шановні читачі, залишився з нами, своєю передплатою сказавши тим, хто марить про знищення «Чорноморки»: «Не дочекаєтеся!»


Як ви знаєте, у 2012-у нашій газеті — найстарішій в Одеській області й одній з найстаріших в Україні — сповниться 95 (!) років. Вона виходила і в часи царату, і в умовах комуністичного терору, її не зламали революційні буревії та полум’я війни, репресії, ув’язнення, відверті і потаємні спроби знищення різними владами у різні періоди історії й аж до нинішніх днів...
Як сказав колись філософ, усе, що нас не вбиває, — робить нас сильнішими. Отак і «Чорноморка», загартована випробуваннями, гартується і далі. І вистоїть! І ви, дорогі друзі-читачі, сподіваємося, будете й надалі з «Чорноморськими новинами» заодне! Будьмо разом!

Переглядів: 1128
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua